Lupa Beach Run – Nyári futam

“A leghangulatosabb nyári futóverseny”

Az első versenyünk 2020. július 18-án került megrendezésre Budapest tengerpartján, a LUPA-tó körül. Ez volt a karantén utáni első futóverseny a fővárosban!
Bár a strandidő elmaradt mégis úgy gondoljuk, hogy a tökéletes futóidőt sikerült megrendelnünk a verseny napjára! 20-22 fok, permet szerű eső, elenyésző páratartalom, szélcsend jellemezte az időjárást.
A bátrabbakat a hűvösebb idő sem riasztotta vissza, hiszen verseny után egyből csobbantak is egyet a 25 fokos vízben.
Több, mint 700-an neveztetek és álltatok rajthoz, hogy újra átéljétek a futóversenyek fantasztikus hangulatát.
Hat féle táv közül választhattatok az I. LUPA Beach RUN versenyen. 5k, 5+10k, 10k, 21k, 10k váltó és 21k váltó.
Szép számban születtek új egyéni csúcsok és sokan voltak, akiknek ez volt életük első futóversenye!
Ezúton is köszönjük, hogy minket választottatok!
Az egyes futószámok mellett érdekes és izgalmas programokkal próbáltuk színesíteni mindenki napját. Minden rajt előtt például közös bemelegítést tartottunk, volt egy sztár vendégünk is Kazi Tamás olimpikon személyében, aki 20 percben mesélt a futásról és az olimpiai élményeiről, illetve délután 16:00-kor tartottunk egy közös jógát is a vízparton.
Felhőtlen öröm és boldogság látszódott a rendezők, indulók és szurkolók arcán. Nem csak a rendezőket illeti elismerés, hanem azt a több, mint 700 futót, akik megtiszteltek bennünket a jelenlétükkel! Nélkületek ez nem jöhetett volna létre!
Szeretnénk, ha hagyománnyá válna versenyünk a LUPA-tó körül. Már most szervezzük az őszi versenyt, 2021 tavaszára pedig egy igazán nagy durranással készülünk majd!