Lupa Beach Run – Őszi futam

“A legnyáriasabb őszi futóverseny”

2020. október 17-én rajtolt el a Lupa Beach Run – Őszi futam mezőnye. A nyári sikereken felbuzdulva gondoltuk úgy, hogy megmutatjuk ősszel is a futóknak a Lupa-tó csodálatos környezetét.
Ezúttal az Öböl Beach helyett a VIP Beach-en volt a versenyközpont, illetve a rajt és a cél helyszín is.
Közel 400-an álltak rajthoz Budapest tengerpartján október közepén. Az útvonal is módosult minimálisan. A futókat nem vittük ki a kerékpárútra, hanem a tavat felező földnyelvre tereltük be őket, ahol egy fordítót követően megkezdhették az utolsó 1 kilométerüket a cél felé. Az indulok most is 6 versenyszám közül választhattak. Volt 5k, 10k, 5+10k, 21k, 10k váltó és 21k váltó is.
A részletes eredménylistát itt éritek majd el:
A hűvösebb, esősebb idő ellenére is csak vidám arcokat láthatott az, aki kilátogatott a versenyre. Remek hangulatban és szuper programokkal telt a szombati napunk. Az időjárás is kegyes volt hozzánk, ugyanis a rajtok időpontjában mindig elállt a szemerkélő eső!
A sajtó munkatársai is jelen voltak a versenyen. Több indulónkkal és a versenyigazgatónkkal is csináltak érdekes interjúkat, élménybeszámolókat a Life TV és a Budakalász TV operatőrei és műsorvezetői.
Köszönettel tartozunk a verseny támogatóinak, a versenyen dolgozó szervezőknek, diákoknak és minden indulónak, hozzátartozónak!
Nélkületek nem jöhetett volna létre ez a csodás nap!